0212 227 5519
ANASAYFA
Jinekolog Op Dr Turgay Karakaya
Jinekolojik Operasyonlar
Kürtaj Fiyatları Nasıl Hesaplanır
Kızlık Zarı Dikim Fiyatları
Kürtaj Adres ve Telefonlar

Kızlık zarı bayanlarda vajina girişinde küçük dudakların hemen arkasındadır, asıl görevi vajinal hijyeni koruyarak rahme mikropların ulaşmasını engellemektir. İlk cinsel ilişki ile yırtılır ve kendiliğinden iyileşmez.

Başından cinsel ilişki içeren birliktelik yaşamış kadınlar bazı durumlarda belli bir süre , yada evliliğe kadar cinsel pehriz yapmak isteyebilirler bu durumda kızlık zarlarını diktirerek hem vajinal hijyeni tekrar sağlamak ve rahme rani uterusa mikropların ulaşmasını engellenek hemde bekaretlerini geri kazanmak için bunu yaparlar. 

Kızlık zarı diktirme işlemi iki tiptir:

1- Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: Belirsiz zamanlı cinsel pehrize girmek isteyen bayanların tercihidir, yani bir sonraki evlilik veya cinsel birliktelik tarihi net değildir. Bu durumda flep yöntemi ile yeni bir kızlık zarı oluşturulur. Bu zar beden haraketleri ile yırtılmaz ve kalıcıdır. Ancak cinsel birleşme ile kanayarak yırtılır. Kalıcı kızlık zarı dikiminin fiyatı geçiciye göre bir miktar daha pahalıdır.

2- Geçici Kızlık Zarı Dikimi: Bu zar dikim tipi mevcut ve daha önceden yırtılmış zarın uçlarını birleştirerek iadreten yapılan bir kızlık zarı onarımıdır. Çok tavsiye edilmez. Kısa sürelidir, beden haraketleri ile tekrar yırtılabilir. Kalıcı dikim işlemine göre daha kısa sürer ve ucuz bir tamir yöntemidir.

http://kizlikzarionarim.blogspot.com/2013/10/kizlik-zari-dikimi-fiyati.html

Kızlık zarı dikim fiyatlarını öğrenmek için arayınız : 0212 227 5519 - 0532 221 3007

 
Asilnet Web Tasarım © 2013