0212 227 5519
ANASAYFA
Jinekolog Op Dr Turgay Karakaya
Jinekolojik Operasyonlar
Kürtaj Fiyatları Nasıl Hesaplanır
Kızlık Zarı Dikim Fiyatları
Kürtaj Adres ve Telefonlar

Kürtaj Fiyatları Nasıl Hesaplanır

Çocuk aldırma fiyatları İstanbulun genelini ve kendi kliniğimizi düşünürsek benzer faktörlere bağlı olarak değişmektedir. Tabii lüks semtlerde daha fazla kürtaj ücreti taleb edildiğide bir gerçektir, bunun yanında talebin yüksek olduğu bahar aylarında yine daha fazla kürtaj parası ödemeniz gerekebilir.

Kürtaj Fiyatlarını etkileyen Faktörler:

1- Gebelik Haftası: Son adet tarihinden itibaren hesaplanır, genellikle hamilelik testleri 4 ila 5. haftalarda pozitifleşmeye başlar. Yani siz gebe olduğunuzu anladığınızda 5 haftalık bir hamilelik sözkonusu oluyor. Kürtaj ücretleri hesaplanırkende belli bir rakam gebelik haftası ile çarpılıyor.

2- Anestezi çeşidi: Kürtaj müdahalesi %90 lokal anestezi yani bölgesel uyuşturma ile yapılır, rahim ağızına lokal anestezik madde zerk edilir ve acı hissetmezsiniz. Bazı hastalarımız kürtaj müdahalesi esnasında hiç birşey hissetmemek duymamak istiyorlar ve genel anesteziyi tercih ediyorlar. Bu hastalarımıza 20 dakika kadar uyumasını ve ağrı hissetmemesini sağlayacak ilaçlar verilir. Bu durumda kürtaj fiyatına küçük bir anestezi farkı ilave olur, oysaki lokal anestezi tercih edenlerden böyle bir ücret istenmez.

Kürtaj Fiyatlarına Neler Dahildir?: Jinekolojik muayene , ultrason incelemeleri , kontrol muayeneleri, tek kullanımlık vakum kürtaj seti fiyatlara dahildir. Telefonla kürtaj fiyatı sorarken bunların dahil olup olmadığını mutlaka sorun, bazı açıkgöz jinekologlar bu kalemler için ayrıca ücret isteyebilir :)

http://kurtajfiyat.blogspot.com/2013/10/kurtaj-fiyatlari-istanbul-guncel.html

Kürtaj Fiyatlarını sormak için hemen arayabilirsiniz. Bilgileriniz gizli kalacak merak etmeyin , telefonunuzuda kaydetmiyoruz : 0212 227 5519 - 0532 221 3007

 
Asilnet Web Tasarım © 2013